Sign in as a tenant Sign in as a landlord Sign in as a company
Tereza K
Tereza K.
Prague
Show resume


Rating

No ratings available so far

References

Super hostitelka, ochotná kamarádka která ráda pomůže, málo takových :)
Prosluněný byt v blízkosti centra. Super občanská vybavenost- obchod přímo pod barákem má otevřeno až do 23:00 h. Doporučuji!!!
Příjemná, inteligentní, spolehlivá a komunikativní slečna.
Tereza je sympatická, spolehlivá a vděčná osoba se smyslem pro humor, která ráda hostí své přátele a dokáže vždy navodit až rodinou atmosféru při mých návštěvách v jejím moderním bytě.
About me
Jmenuji se Tereza a pronajímám byt, který jsem sama navrhla a designovala. Jsem časově flexibilní a ráda Vám vyplním Vaše přání a požadavky, pokud to bude v mých silách. :-) Věnuji se interiérovému designu. Mám ráda čistotu a krásné věci. Dále ráda čtu. Sérii mých nejoblíbenějších knížek najdete v bytě. (nejsem lakomá) Myslím, že v bytě byste mohli ocenit svěží a čistý look do stylu Glamour. Kdo má rád společenský život, je tenhle byt podle jeho gusta. Pokud jste se v povídání alespoň trochu našli, neváhejte mě kontaktovat ....:-)
Your hobbies
Pokud jste příznivci sportu můj byt je pro Vás ideálním místem. V blízkosti je sportovní areál, kde se nachází kurty na squash a tenis, fotbalové hřiště, horolezecká stěna, fitness centrum, ve kterém můžete navštívit i sportovní lekce. Dále několik kroků od bytu naleznete několik parků jako že park Klamovka, Přírodní park Košíře nebo park Cibulka. Pokud jste ,přátelé, gurmáni, neváhejte se zeptat, protože jsem královnou všech gurmánů a znám spousty restaurací v okolí. Rozhodně dostanete moje doporučení a nebudete litovat...:-) Ve velkém obchodním centru OC Nový Smíchov se ocitnete za 6 minut, pokud se dáte na cestu tramvají. Dostat se přímo pod Václava Vás bude stát 17 minut Vašeho času.

Last online
day
Registration on Flatio
June 2020

Tereza is a verified owner.
What does it mean?