Sign in as a tenant Sign in as a landlord Sign in as a company
Jeane M
97%
Jeane M.
Neighborhood hero
Experienced host
Brno
Neighborhood hero
Experienced host
Show resume


Rating

Owner's overall rating
default avatar
Rod T.
Before a year ago
An excellent landlord nd a great spot!
default avatar
Heikki H.
Before a year ago
I lived here almost four months. Apartment is really nice, well equipment and in excellent location. Quiet and cosy place to stay. Landlord is living nextdoor and always helping if needed. I definitely would stay again in this apartment.
default avatar
John K.
Before 3 years ago
Perfektně připravený a velmi čistý byt na skvělé adrese. Je znát, že hostitel myslí na pohodlí svých hostů (mnoho drobných pozitivních detailů). Vstřícní a milí majitelé. Skvělá zkušenost, doporučuji i přes to, že riskuji, že už tam bude pořád obsazeno :-)
james a.
james a.
Before 3 years ago
Jeans flat is just as described. He was always available if we needed him. We locked ourselves out of the flat one day and he was there quickly to help us. Nice neighborhood and close to all. This is a lower level flat so just be aware your ceiling is your neighbors floor but we would gladly rent again
default avatar
HR D.
Before 3 years ago
Paní majitelka byla od počátku velice vstřícná a nápomocná. Byt je ve vynikajícím stavu, nechybí zde vůbec nic, všechno nadstandard (např. podlahové vytápění, spousty ručníků a povlečení, výběr z mnoha TV kanálů i zahraničních). Možnost využití terasy bylo báječné. S pobytem jsme byli velice spokojeni a vřele tento byt i lokalitu doporučujeme.
Tamy A.
Tamy A.
Before a year ago
We enjoyed the apartment very much and the Landlord was very generous and helpful. We definitely recommend this place.
Tamer H.
Tamer H.
Before 5 months ago
Amazing location and professional landlord, you have everything you’d need around you.

References

No references are available so far
About me
Žiji a pracuji v Brně, které je hlavním městem Moravy. Morava je specifický region ČR. Město má pro mě úžasnou atmosféru, jsem ráda, že zde bydlím. Brno je poutavé svou historií - bylo sídlem místokrálů a má velké množství historických památek. Velmi příjemnou vlastností Brna je propojení s vinařskou oblastí ČR. Současně je Brno významné univerzitní město, kde studenti vytvářejí specifickou atmosféru.
Your hobbies
Ráda se procházím městem se svým psem a také využívám bohatou kulturní nabídku města - koncerty, divadla, kina a výstavy.

Last online
23 days
Registration on Flatio
May 2017

Jeane is a verified owner.
What does it mean?