Sign in as a tenant Sign in as a landlord Sign in as a company
Halina O
90%
Halina O.
Neighborhood hero
Warsaw
Neighborhood hero
Show resume


Rating

Owner's overall rating
Jeremy H.
Jeremy H.
Before 2 years ago
This place was amazing. From the first day I was able to move in and get comfortable. The decorations were very clean and modern. The owner gave me a tour and showed me where all the utilities were so that I wouldn't be lost. Everything I needed was already in the flat. It's situated very close to a public square, with numerous places to eat and visit. Overall, I am very impressed and would definitely rent and stay with them again.

References

No references are available so far
About me
Dzien dobry, zapraszam do Silver House - to moje trzecie mieszkanie na wynajem w Warszawie. W każdym z nich robimy wszystko, by nasi Goście czuli się jak w domu: by niczego im nie brakowało i by mogli czuć się komfortowo. Jesteśmy również otwarci na wszelkie pytania oraz sugestie.
Your hobbies
Jako że jestem rodowitą warszawianką - kocham swoje miasto i uwielbiam odkrywać w nim coraz to nowe miejsca oraz możliwosci spedzania wolnego czasu. A poza tym interesuje mnie jedzenie i wszystko, co się z nim wiąże - jeśli więc spytasz mnie, gdzie mozesz dobrze zjeść - chętnie Ci pomogę :)

Last online
18 days
Registration on Flatio
August 2018

Halina is a verified owner.
What does it mean?