Sign in as a tenant Sign in as a landlord Sign in as a company
Zuzana S
100%
Zuzana S.
Neighborhood hero
Experienced host
Prague
Neighborhood hero
Experienced host
Show resume


Rating

Owner's overall rating
Dmytro G.
Dmytro G.
Before 11 months ago
Great apartment with everything that you need and more. Very comfy. Location is nice, 25-30 min to the City center. Zuzana (landlord) is a wery welcoming person. Me and my wife had zero issues. Fully recommend!
Jakub J.
Jakub J.
Before 6 months ago
Naprosto skvělý byt s domácí atmosférou. Nic v bytě nechybělo, vybavení super, lokalita super, a je tam příjemný klid. Komunikace s majitelkou na jedničku, vše proběhlo v pořádku.
default avatar
Pavlína K.
Before 8 months ago
Moc příjemné paní ubytovatelky :-) Hezký byt, plně vybavený včetně kávovaru a základních potravin, nescházelo nám nic. Zatím nejlepší byt, kde jsme bydleli.
Martin V.
Martin V.
Before 7 months ago
Bydlení moderní, čisté, plně vybavené k absolutní spokojenosti. Výhodou je garážové stání a dostupnost mhd. Spolupráce se slečnou pronajímatelkou na jedničku, vstřícná a ochotná, bezvadná domluva. Vřele doporučuji.
Lucie C.
Lucie C.
Before 3 months ago
Všechno perfektní. Host moc spokojený. Skvělá majitelka. Mohu jen doporučit!
Lizaveta B.
Lizaveta B.
Before 11 days ago
Zuzana was an amazing host and looking forward to staying at her place again!
Lucia M.
Lucia M.
Before 2 years ago
The flat is modern and tastefully furnished, bright and spacious. Communication with Zuzana and her mum was excellent, they both responded promptly to any of my messages. Overall, I would recommend this flat.
Jindřich R.
Jindřich R.
Before a year ago
Nice cosy apartment with big fullyequipped kitchen. Garage spot included!
Bogdan A.
Bogdan A.
Before a year ago
I recommend the place 100%, as it was very clean, comfortable and fully furnished in a modern style. The apartment building is on a quite street close to city center. Also, Zuzana was a great landlord, acted very nice and responded promptly. I definitely had a good time staying there.
default avatar
Zuzana B.
Before a year ago
V bytečku všechno vybavení ,opravdu snad nic nechybělo :)Čisto ,utulné, vkusně zařízené. Super dostupnost do centra. Mohu jen doporučit.

References

No references are available so far
About me
My flat is located in Nusle, approx. 5 minutes from BUS or TRAM stations (Nám. Bratří Synků, Nuselská radnice, Horky or little bit further (7 minutes) to Klouboucnicka. The flat is fully furnished (also with coffee machine, TV, stereo, wifi) with a parking spot in garage, which is included in price. Also you can use train station Praha-Vršovice, which is only 5 minutes away and you can get to Praha-Hlavní nádraží by 5-minute train ride.
Your hobbies

Last online
4 hours
Registration on Flatio
May 2019

Zuzana is a verified owner.
What does it mean?